Tomáš Kučera ve Francouském Limoges úspěšně složil zkoušku na oranžový pás Judo. Gratulujeme.

04.12.2008
Vánoční večírek Jukl Karate Teamu, sobota 13.12. restaurace Krakora od 19 hodin.

23.09.2008
V sobotu 20. září proběhl první ročník turnaje Kesl Cup 2008. Turnaj byl zajímavý i tím, že byl přizpůsoben i začínajícím karatistům, kteří si tak poprvé mohli vyzkoušet soutěžní atmosféru. Rostislav Kuthan vybojoval pro náš klub 1. místo v kategorii Kumite muži -75 kg, kdy v prvním kole vyhrál nad soupeřem před časovým limitem 8:0, v semifinálovém zápase pak 4:1 a ve finálovém zápase 2:0. Blahopřeji k tomuto úspěchu a všem členům klubu, kteří se podíleli na přípravě tohoto turnaje děkuji. Výsledky turnaje naleznete zde.

05.09.2008
První trénink v nové sezóně se uskuteční v pondělí 8. září od 18 hodin. Pravidelné tréninky budou následovat vždy v pondělí a ve středu od 18 hodin.

Trénujeme v ZŠ Zárubova, Zárubova 977/17, Praha 4 - Kamýk   ukázat na mapě

Jak se k nám dostanete:   Autobus číslo 182, 189, 197, 198 - zastávka Lhotecký les, 139, 150, 205 - zastávka Sídliště Lhotka. Po přechodu dvouproudové silnice (ze zastávky Sídliště Lhotka) cca 200m obchodní market OBI, vedle areál školy. Cesta od autobusů ke škole 5 - 7 minut.

31.08.2008
Výsledky Vašich motorických testů, které byly součástí Letního soustředění Karatedo 2008 naleznete v sekci  Pouze pro členy. Zadání motorických testů naleznete zde.

26.08.2008
550 fotografií z Letního soustředění Karate v Juniorcampu naleznete v naší fotogalerii, popřípadě v galerii rajče.net 1. část   2.část

09. - 22.08.2008 - probíhá Letní soustředění Karatedo

25.07.2008
Upomínka - odjezd na soustředění je v sobotu 9. srpna, Sraz na Černém Mostě
v 8:20hod. u budovy O2. Žádám Vás o včasný příchod!
Nezapomeňte si sebou vzít:
Kartičku zdravotní pojišťovny
Léky – pokud nějaké užíváte
Spací pytel + prostěradlo na postel, (případně místo spacího pytle ložní povlečení).
Předpověď počasí není nejlepší, tak s tím počítejte!

29.06.2008
Ve čtvrtek 3.7.2008 náš klub slaví své první narozeniny! Oslava proběhne v O2 Žlutých lázní na akci Havana Club Cocktail Show 2008. Sraz bude v 18hodin před vstupem do O2 Žlutých lázní. Všichni jste srdečně zváni.

18.06.2008
Cenu Nejlepší Karateka klubu v sezóně 2007 - 2008 získal Rostislav Kuthan

Cenu Nejlepší závodník klubu v sezóně 2007 - 2008 získala Lenka Stehnová

Cenu Kouče v sezóně 2007 - 2008 získala Jitka Vlnasová

17.06.2008
O víkendu se náš klub zúčastnil 7. Akademických her České republiky 2008, konané ve sportovní hale VUT Pod Palackého vrchem v Brně. V kategorii Kumite Ženy -60 kg nás reprezentovala Lenka Stehnová. I přes nepříjemné zranění z prvního zápasu se dokázala plně soustředit a jít si za svým cílem. Ve velmi vyrovnaném finále, které se rozhodlo až v encho-sen (prodloužení), předvedla své kvality a skvěle načasovanou technikou čudan gyaku-cuki zvítězila a může se tedy pyšnit titulem Akademická mistryně ČR. V Kategorii Kumite Muži -75 kg nás reprezentovali Daniel Gospodinov a Rostislav Kuthan. Nalosování turnaje nám bohužel moc nepřálo a tak se oba museli postavit proti sobě hned v prvním zápase, kde byl úspěšnější Rostislav Kuthan, který nakonec obsadil v turnaji 2. místo a Daniel Gospodinov 3. místo. Naše premiéra na Akademickém mistrovství ČR byla velmi úspěšná a já doufám, že nás příští rok bude čekat obhajoba Akademického titulu a třeba se dočkáme i Akademického titulu v kategorii mužské. Medailistům blahopřeji a všem členům klubu, kteří se podíleli na přípravě našich závodníků děkuji.

21.05.2008
Jukl Karate Team se po schválení Valhou hromadou PTU stal členem Pražské tělovýchovné unie.

05.05.2008
V sobotu jsme se účastnili Přeboru Prahy 2008, který byl nominačním turnajem pro Mistrovství ČR a pro nás také testovacím turnajem před Akademickým mistrovstvím ČR. Lenka Stehnová si vybojovala 1. místo v kategorii Kumite ženy -61 kg a také 1. místo v kategorii Kumite ženy BRH. Rostislav Kuthan vybojoval další 1. místo a to v kategorii Kumite muži -75 kg a Daniel Gospodinov 2. místo v kategorii Kumite muži -75 kg. Našim medailistům gratuluji a děkuji za skvělou prezentaci našeho klubu a zároveň všem kteří se podíleli na přípravě před i během turnaje děkuji.

25.04.2008
Dnes členové Jukl Karate Teamu úspěšně zakončili školení a doškolení trenérů Karate III.třídy, které pořádal Pražský svaz karate.

20.04.2008
O víkendu se Jukl Karate Team účastnil dalšího z řady seminářů s Antoniem Olivou Sebou. Seminář byl spojen s přípravou reprezentantů na Mistrovství Evropy seniorů a zaměřen na útočné techniky a jejich úspěšnost v zápase.

28.02.2008
Valnou hromadou Pražského svazu karate dne 25.02.2008, byl schválen náš Sensei Jan Jukl do funkce místopředsedy PSKe!

23.02.2008
Dnes jsme se zúčastnili posledního kola Národního poháru seniorů před Mistrovství ČR seniorů. V kategorii kumite ženy -60Kg obsadila Lenka Stehnová 1. místo, v kategorii kumite mužů -75Kg Rostislav Kuthan 7. místo.

13.02.2008
Připravili jsme pro Vás ukázkový trénink našeho klubu. Přijďte se v pondělí 3. března 2008 od 18:00 hodin podívat na náš trénink a můžete u nás začít s pravidelným tréninkem.

07.02.2008
V neděli 03.02. se náš tým zúčastnil 2. kola Národního poháru seniorů v Trutnově. V kategorii kumite mužů -75Kg obsadil Rostislav Kuthan 5. místo a Daniel Gospodinov 7. místo. 3. kolo Národního poháru seniorů nás čeká 23.02. v Ústí nad Labem. Chtělo by to medaili. Držte nám palce.